Yeni Malatyaspor Başkanı Adil  Gevrek  , Trabzonspor ile aralarında gerilim yaşanmasına neden olan maç ertelemesi ile ilgili açıklama yaptı.

haber7
0

Gevrek , kendilerini  TFF  den bir yetkilinin arayarak yabancı oyuncuların Malatya ya  gelmek  istemediğini söylediğini aktardı.

 

 

Gevrek in açıklamaları şu şekilde:

"EĞER  TFF  YALANLARDA KİMİN ARADIĞINI AÇIKLAYACAĞIM"

 

 

"Sanki biz Malatya da ölenler bizim umrumuzda değilmiş gibi maç oynansın demişiz gibi konuşmalar yapılıyor.  TFF  den bunu istediler ,  Trabzon  daki yabancıların  gelmek  istemediğini söylediler. Bunu bize söyleyen  TFF  yetkilisi. Eğer  TFF  yalanlarsa bu durumu da çıkıp beni arayan yetkiliyi de açıklayacağım"

"BİZ BÜTÜN MAÇLAR ERTELENSİN DEDİK"

"Trabzon ile kardeşliğimiz var. Onlar geldiği zaman , biz gittiğimiz zaman çok güzel ağırlanıyoruz.  TFF  den  Trabzon   gelmek   istemiyor  denilince bizim ağırımıza gitti. Böyle bir şey olunca da biz tüm maçların ertelenmesinin daha doğru olduğunu  TFF  ye söyledik."

"SADECE  Trabzon  İSTİYOR DİYE BUNU YAPMAK DOĞRU GELMEDİ"

"Bu şehrin Valisi , Milletvekilleri , Belediye Başkanı istemiyorsa zaten oynanmamalıdır. İşin çıkış noktası  TFF  yetkilisinin bize bunu söylemesi.  Trabzon  gelmiyor denmesi bizi üzen taraf oldu. Bu olay bizim umurumuzda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =