MKE  Ankaragücü  Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü İsmail Atasoy , Süper Lig'de sezon başından bu yana  hakem  hataları nedeniyle büyük mağduriyet yaşadıklarını ifade etti.

haber7
0

Atasoy ,  hakem   kararlarına  ilişkin yaptığı yazılı açıklamada , öncelikle Elazığ da meydana gelen depremde yaşamlarını yitiren vatandaşlara Allah tan rahmet , yaralananlara ise acil şifa dileğinde bulundu. 

Kamuoyunu böylesine acılı bir günde meşgul etmek istemediklerini ancak , camianın haklarını korumanın görev bilinciyle bu açıklamayı yapmak zorunda kaldıklarını belirten Atasoy , şöyle devam etti:

"Bilindiği üzere 110 yıllık şanlı bir tarihe sahip olan , bünyesinde birçok sporcu barındıran , önemli başarılara imza atmış ve çok büyük bir taraftar kitlesine sahip olan kulübümüz Süper Lig Cemil Usta Sezonu nda çizgisini bozmadan mücadelesine devam etmeye çalışmaktadır. Birçok zorluğa rağmen şanlı mazisine yakışır bir şekilde çizgisini bozmadan yoluna ve mücadelesine devam etmeye çalışan şanlı kulübümüz , sezon başından itibaren yaşadığı  hakem  hatalarından dolayı büyük bir mağduriyet yaşamaktadır. Son zamanlarda gittikçe artan hatalı  hakem  kararları kulübümüzü ve camiamızı derinden üzmektedir."

MKE Ankaragücü nün sahipsiz olmadığını belirten Atasoy , açıklamasında şunları kaydetti: 

"Özellikle ligin ilk yarısı; 1. haftasında Konyaspor müsabakasında verilmeyen penaltı nedeniyle kaybedilen 2 puan , 2. haftasında Kayserispor maçında rakibe verilmeyen kırmızı kartlar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =