Başakşehir Teknik Direktörü  Okan   Buruk  , Fenerbahçe'ye 2-0 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Kötü bir oyun oynadıklarını kaydeden  Buruk  , "Birçok oyuncum performansının altında oynadı. Biz daha çok topa dokunan bir takımız. 3. bölgede zaman zaman rakip topu bize verdi , onları bile doğru değerlendiremedik. Daha çok pozisyona girebilirdik. Basit bir gol yedik ve sonrasında rakip daha etkili oynadı. Hamlelerimiz oldu , maçı çeviremedik. Rakibimizi tebrik etmek istiyorum" dedi.

"DEMBA BA NIN EKSİKLİĞİNİ HİSSETTİK"

Demba Ba nın eksikliğinin de kendilerini etkilediğini söyleyen genç teknik adam , "Bugünkü oyuna baktığımızda kendi performansımızın çok altındayız. 4-4-2 de son dönemde başarılıydık , bugün Demba Ba nın olmaması , rakip sahaya daha çok hücumcuyla gitmeyi engelledi. Onun eksikliğini çok hissettik. Çok iyi oynamadık , Fenerbahçe daha istekliydi. Fenerbahçe yi tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

"HAKEM FAULLERİ VERMEDİ"

Hakem Fırat Aydınus un performansını değerlendiren antrenör , "Hakem de direkt etki etmedi  ama  özellikle  faul  kararlarını daha çok Fenerbahçe lehine kullandı. Mehmet Topal ın  Ayağında  bir çatlak  var   ama   faul   vermedi  , bunu da aslında bekliyordum.  ama  hak eden bir Fenerbahçe vardı" diye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =