Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki  depremin   ardından  gelen haberler üzerine sanatçı  Haluk   Levent  , Bursa'daki  konserini   iptal  etti.

haber7
0

Konseri yapmanın hiçbir anlamının kalmayacağını belirten  Levent  , başkanı olduğu Ahbap Derneği üyeleriyle sürekli irtibat kurup , bölgedeki gelişmeleri yakından takip etti.

Ünlü sanatçı  Haluk   Levent  , sahne alacağı Bursa da , Elazığ da saat 20.55 te meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki  depremin   ardından   konserini   iptal  etti. Konser saatinin başlamasına dakikalar kala sahneye gelen sanatçı , mekanı dolduran dinleyicilerine yaptığı açıklamada , Elazığ dan kötü haberler aldıklarını belirterek , "Eğer konseri yapamayacak durumda olursak burada otururum , sohbet ederiz. Yine gitmem bir yere , saatlerce muhabbet ederiz. Eğer çok kötü sonuçlarla karşılaşırsak konseri yapmanın hiçbir anlamı kalmaz. Elazığ ve Malatya daki Ahbaplar koordine oldular" dedi.

Bunun üzerine alkışlar arasında sahneden ayrılan  Haluk   Levent  , başkanı olduğu Ahbap Derneği üyelerinden Elazığ daki son durumla ilgili bilgi aldı.  ardından  sahnenin önüne gelen  Haluk   Levent  , bu durumda konseri gerçekleştiremeyeceklerini ve konserin ertelendiğini duyurdu.

Dinleyicilerinin arasında dolaşan ve onlarla bir süre sohbet eden  Haluk   Levent  , sık sık da telefonundan gelişmeleri takip ederken , bölgedeki Ahbap üyeleriyle konuşmalar gerçekleştirdi. "Maalesef haberler kötü , hayatını kaybeden dostlarımıza başsağlığı , yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Ben Ahbap başkanı olarak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =