Eski Trabzonspor  Başkanı  ve  Medical   Park  Hastaneler Grubu ve Liv Hospital Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten  Usta  ,  Elazığ  depremi sonrası sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

haber7
0

Medical  Park  Hastaneler Grubu ve Liv Hospital Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten  Usta  ,  Elazığ  depremi sonrası sosyal medya hesabı Twitter dan paylaşımda bulundu.

 

 

Usta , Acını paylaşıyoruz  Elazığ  cümlesiyle başladığı mesajda , Acil koduyla Medicalpark ve Liv hastaneleri yönetim ve çalışanlarının topladığı 1.500.000 TL nakit ve yüklü miktardaki ayni yardımı pazartesi günü deprem bölgesine ulaştırıyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımızı gönülden tebrik ediyoruz. açıklamasında bulundu.

HASTANEMİZ TÜM YARALILARIMIZIN SONUNA KADAR YANINDA OLACAK

 

 

Muharrem  Usta  ,  Elazığ  da bulunan  Medical   Park  hastanesinin yaralıların sonuna kadar yanında olduğunu belirterek , Ayrıca Elazığ’daki tam teşekküllü hastanemiz an itibariyle tüm doktorlarımızla yoğun tempoda hizmet sunuyorlar. Hastanemiz tüm yaralılarımızın sonuna kadar hizmetinde olacaktır. Haydi Türkiye kalpler Elazığ’da atıyor. ifadelerini kullandı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =