CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun , "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun da talimatıyla belediyelerimizden  deprem  bölgesine kurtarma ve yardım amaçlı intikaller başlamıştır" dedi.

haber7
0

Torun , AA muhabirine yaptığı açıklamada , depremle ilgili arama kurtarma çalışmalarına belediyelerinin gereken müdahalelerde bulunacağını belirtti.

Torun , şunları kaydetti:

"Deprem felaketinden zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyor ve depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına başsağlığı , yaralılarımıza da acil şifalar temenni ediyorum. Yaraların bir an önce sarılması ve depremle ilgili arama kurtarma çalışmaları için tüm belediyelerimiz elinden gelen her şeyi yapacaktır. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu nun da talimatıyla belediyelerimizden  deprem  bölgesine kurtarma ve yardım amaçlı intikaller başlamıştır. Ülkemize geçmiş olsun."

KILIÇDAROĞLU DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI Kılıçdaroğlu , Twitter hesabından yaptığı paylaşımda , "Elazığ da meydana gelen ve çevre illerden de hissedilen  deprem  neticesinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah tan rahmet diliyor , bölgedeki tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Dualarımız , can kaybının daha fazla artmaması için" ifadelerini kullandı.

 

 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =