Beşiktaş'ta Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlük için ilk aday  Sergen  Yalçın olarak öne çıkıyor.

haber7
0

Beşiktaş ta teknik direktör Abdullah Avcı nın sözleşmesinin tek taraflı olarak feshedilmesinin ardından gözler siyah-beyazlı yönetime çevrildi. Bu hafta Göztepe ile oynanacak olan maça teknik direktörsüz çıkması beklenenen  Beşiktaş  ta siyah-beyazlı yönetim öncelikli olarak Sergen Yalçın ile masaya oturacak. İstanbul da olan  Sergen  Yalçın ile bir görüşme gerçekleştirecek olan siyah-beyazlı yönetim ,  Sergen  ile anlaşma sağlanamaması durumunda listesindeki diğer adaylara yönelecek. Beşiktaş kulisleri , siyah-beyazlı yönetimin alternatif listesinde Samet Aybaba ve Erol Bulut un da bulunduğu yönünde bilgiler vermeye başladı.METİN TEKİN: "YABANCI DİYE DUYDUM" Beşiktaş ın efsane isimlerinden Metin Tekin , beIN Sports ekranlarında yabancı teknik adamın gündemde olduğunu kaydederken , "Yabancı teknik adam konuşuluyor diye duyum aldım.  Sergen  hoca bir gün gelecek ama , bugün o gün müdür , doğru zaman bu mudur? Bunu tartışmak lazım." dedi.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =