Renault  tamamen  elektrikli   aracı   Zoe   modeli  ile yeni kendi rekorunu kırmayı başardı. 2019  satış  rakamları ile en çok satılan araç modelleri listesine girmeyi başaran Fransız otomotiv devi , 2020 yılında yeniden kendi rekorunu kı

haber7
0

Renault elektrikli araç modeli Renault Zoe ile hey yıl kendi rekorunu kırmaya devam ediyor. Geleceğin otomobilleri olarak adlandırılan  elektrikli  otomobiller her geçen gün daha yüksek  satış  rakamlarına ulaşmayı başarıyor. İçten yanmalı motorlu araçlara göre daha düşük yakıt tüketimi ve daha düşük bütçeli servis bakımları ile yeni araç satın almak isteyenleri kendine çeken  elektrikli  araçlar , önümüzdeki dönemde dahada artarak devam edecek.

RENAULT ELEKTRİKLİ MODELİ  Zoe  NİN SATIŞ RAKAMLARINI AÇIKLADI!

Yüzde yüz elektrikle çalışan Renault Zoe , 2017 yılından bu yana  satış  rakamlarını arttırarak yeni rekorlara imza atmayı başarıyor. 2017 yılında toplamda 36.300 adet  satış  rakamını yakalayan  Renault  2018 yılında 49.300 Renault  Zoe  satışı gerçekleştirmeyi başardı. 2019 yılına gelindiğinde ise Fransız otomotivi , 62.447 adet satış rakamı ile en çok satılan araç modelleri listesine girmeyi başardı.

 Renault   Zoe  2  modeli  yenilenen detayları ile etkilemeyi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =