Kızılay  en az 7 bin TL  maaşlar   personel   alımı  yapacak.  Başvuru   şartları  ve alım yapılacak Kurumsal Bağış uzmanı kadrosunun niteliklerini resmi internet sitesi üzerinde duyuran Türk Kızılay'ı , KPSS şartı aramıyor.

haber7
0

Kızılay yeni  personel  alımı ilanını duyurdu. KPSS şartı aramaksızın  personel   alımı   yapacak  olan kurum , tüm  Başvuru  detaylarını ve  Başvuru  şartlarını resmi kariyer sayfası https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx internet sitesi üzerinden ilan etti. Peki  Kızılay   personel   alımı   şartları  neler? Hangi kadrolarda  personel   alımı  yapılacak?

 

 

KIZILAY KURUMSAL BAĞIŞ UZMANI ALIMI YAPACAK

Türk  Kızılay  ı 22 Ocak 2020 tarihinde yayınladığı ilan ile Ankara ve İstanbul da görevlendirmek üzere en az 7 bin TL maaş ile Kurumsal Bağış Uzmanı alımı gerçekleştirecek. 

Peki Kurumsal Bağış Uzmanı  Başvuru  Şartları neler?

 

 

- Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olan (Tercihen İİBF , Pazarlama , İletişim bölümleri) , - Tercihen İlgili alanda en az 3 yıl deneyim sahibi olan , - Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen , - İyi düzeyde MS Office programlarını kullanan , - Tercihen SAP kullanım bilgisine sahip , - Tercihen Proje Yönetim Sertifikası na sahip , - Müşteri Portföy Yönetimi tecrübesine sahip , - Marka iletişimi , sponsorluk ve satış konularına hakim olan , - Temsil kabiliyeti , diksiyonu ve iletişim becerisi yüksek olan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =