Cumhurbaşkanı Başdanışmanı  Yalçın   Topçu  Ankara Anfa Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlayan 4.  Kars  ,  Ardahan  ,  Iğdır   Tanıtım  Günleri’nin  açılışına  katıldı.

haber7
0

Fuar alanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Topçu , şu ifadelere yer verdi: “4.  Kars  ,  Ardahan  ,  Iğdır   Tanıtım  günlerinde hemşerilerimle beraberim. Çok muhteşem bir katılım var.  Kars  ,  Ardahan  ,  Iğdır  illeri birliğimizin ve dirliğimizin sembolü olan serhat illerimizdir. Bu serhat illerimizin insanları tarih boyunca vatanın , milletin , devletin tekliği ve varlığı için bedel ödemiş , şehit ve gaziler vermiş , vatan ve millet aşıklarıdır.  Kars  ,  Ardahan  , Iğdır’ın havası ve suyu sert , Kürt’ü , Türkmen’i , Alevi’si , Sünni’si ile insanları mert ve diğergamdır. Ben bu organizasyonda emeği geçen  Kars   Ardahan   Iğdır  (KAI) Dernekler Federasyonu Başkanı Erdoğan Yıldırım Bey ve emeği geçen tüm paydaşları kutluyorum.”   

"TÜRK YARGISINDAN DERSLERİNİ ALDILAR"

Bir gazetecinin , “FETÖ adına 64 kişiyi usulsüz dinledikleri gerekçesiyle 211 sanığın yargılandığı "VIP dinleme" davasında karar verildi. Mahkeme 131 sanık hakkında 3 yıl 9 ay ila 45 yıl arasında değişen sürelerde hapis cezasına hükmetti. FETÖ’nün “Vip dinleme davası” mağduru olarak karar hakkında ne söylemek istersiniz?” Şeklindeki sorusunu değerlendiren Topçu , “Hukuksuz ve kanunsuz yapılan korsan dinlemeler küresel terör örgütü FETÖ eliyle hedef olarak seçtiği insanlara karşı tehdit ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =