İstanbul Büyükçekmece'de domuz gribi şüphesi ile özel alana alınan iki  Çinli   turist  Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi. Hastaların burada tedavileri  karantina 

haber7
0

İstanbul’da domuz gribi şüphesiyle Büyükçekmece’deki Mimar Sinan Devlet Hastanesinde acil bölümüne alınan Çinli  turist  ve eşi , Maltepe’deki Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Hastane çalışanlarının maske takarak hastanede gezdiği görüldü.

 

 

İstanbul’da Çinli  turist  ve eşi , domuz gribi taşıdığı şüphesiyle Büyükçekmece’deki Mimar Sinan Devlet Hastanesinin acil bölümüne alınmıştı.  İki  kişi , kapatılan bir alanda tedavi  altına  alındı. Yapılan ilk tedavinin ardından Çinli  turist  ve eşi farklı ambulanslarla Maltepe deki Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Edinilen bilgiye göre Süreyya Paşa Göğüs hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde özel bir  karantina  alanı oluşturularak tedavi işlemi sırasında sağlık ekiplerinin yoğun önlem aldığı , hastalara müdahale eden personeller özel kıyafetler giydiği iddia edildi. Hastane görevlilerinin yüzlerine maske taktığı görüldü.

  .news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =