Televizyon ekranlarının kaliteli ve iddialı projeleri arasında önemli bir konum elde eden Çukur'a yepyeni bir isim daha transfer oldu. Seyircisini ters köşe yaşan sahneleriyle her dönemde ilgi odağı haline gelen Ç

haber7
0

Senaryosunu Gökhan Horzum un üstlendiği ve yönetmenliğinde Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli’nin yer aldığı AY Yapım imzasıyla Show TV ekranlarına taşınan Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi. Yapımcılığında Kerem Çatay ve Pelin Diştaş Yaşaroğlu’nun bulunduğu , hem genç ve başarılı hem de usta isimleri aynı projede buluşturan Çukur’a  Alara   Turan  katılması olayların seyrini değiştirecek.

Star TV ekranlarında geçtiğimiz aylarda final yaparak ekran serüvenini sonlandıran Kardeş Çocukları isimli yapımda Hayal rolünü üstlenen  Alara   Turan  , sürpriz bir  kararla  Çukur dizisinin oyuncu kadrosundaki yerini alacak. Ve burada rol gereği Akın karakterinin eski kız arkadaşı olan Songül karakterini canlandırmaya hazırlanıyor.

ÇUKUR DA SONGÜL ROLÜNÜ CANLANDIRACAK  Alara   Turan  KİMDİR?

Alara  Turan  , 14 Eylül 1995 senesinde İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü nde tamamlayarak mezun olmuştur.

1.68 metre boya ve 58 kiloya sahip Çukur’un yeni oyuncusu  Alara   Turan  Başak burcudur.

İlk defa oyunculuk alanında tecrübesini Star TV ekranlarında yayınlanan Kardeş Çocukları isimli dizi projesiyle yaşayan  Alara   Turan  burada Hayal karakterini canlandırmıştır ve Mehmet Aslantuğ , Ayça Bingöl , Afra Saraçoğlu , Nur ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =