Türkiye Barolar Birliği (TBB) çatısı altındaki 80 baro ve 130 bin avukat , fiyat artışlarından etkilenmeden 12 ay sabit birim bedelli ve  indirimli   Elektrik  kullanma hakkı elde etti.

haber7
0

TBB den yapılan yazılı açıklamaya göre TBB , İzmir , Manisa , Aydın , Denizli ve Muğla başta olmak üzere Ege Bölgesi nde ve Türkiye genelinde yaklaşık 5 milyon müşteriye  Elektrik  tedariki sağlayan  Aydem  ve  Gediz   Elektrik  ile iş birliğine imza attı.

 

 

TBB Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ile  Aydem  ve  Gediz   Elektrik  Genel Müdürü Çağdaş Demirağ tarafından açıklanan kampanya kapsamında , birlik çatısı altındaki 80 baro ve 130 bin avukat , ticarethane abone grubunda olan tüketim noktalarına özel 12 ay sabit birim bedelli  indirimli   Elektrik  hizmetinden faydalanabilecek.

Kampanya başvurusu 29 Şubat tarihine kadar

 

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen  Aydem  ve  Gediz   Elektrik  Genel Müdürü Çağdaş Demirağ , TBB ile yapılan anlaşmadan aylık  Elektrik  faturası 110 lira ve üzerinde olan ticarethane abone grubu müşterilerinin yararlanabileceğini belirtti.

Demirağ , kampanya süresince TBB mensubu avukatlara sunulan sabit birim bedelli aktif enerji bedelinin 12 ay boyunca uygulanacağını ifade etti.

TBB Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu da kampanyadan faydalanacak avukatların , fiyat artışlarından etkilenmeden  Elektrik  kullanma fırsatı elde edeceğini belirterek , şunları kaydetti:

"Bu iş birliğine vesile olan tüm çalışma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =