Galatasaray'ın eski başkanlarından  Adnan   Polat  , yönetimin  Arda   Turan  ile ilgili alacağı karara herkesin saygı duyması gerektiğini söyledi.

haber7
0

Polat , sarı-kırmızılı kulübün başkanlığını yaptığı dönemde açılışını gerçekleştirdiği Mardin in Nusaybin ilçesindeki futbol okulunun öğrencileriyle bir araya geldi.

 

 

Piyalepaşa da gerçekleşen buluşmada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan  Adnan   Polat  , Medipol Başakşehir ile sözleşmesini fesheden  Arda   Turan  ın Galatasaray a transfer olacağı iddialarıyla ilgili , "Arda  Turan  ın Galatasaraylılığı ve Galatasaray a kattıkları tartışma konusu bile değil. Buradaki karar organı Galatasaray Kulübü yönetimi ve başkanıdır. Camiayı onlar temsil ediyorlar. Onların kararı neyse herkesin saygı göstermesi lazım. Kararın ne olacağını bilmiyorum. Bugün ya da yarın herhalde karar verecekler.  Arda  yı alma ve almama yönünde başkan ve yönetimi ne karar verirse herkesin saygı göstermesi lazım." ifadelerini kullandı.

Adnan  Polat  , bir basın mensubunun "Siz başkan olsaydınız ne karar verirdiniz?" sorusuna , "Varsayım üzerine ahkam kesmenin anlamı yok.  Arda  , altyapıda beğenilmemiş ve Manisaspor a gönderilmişti. Ben Manisaspor dan geri aldım ve 22 yaşında kaptan yaptım.  Arda  ile ilgili söyleyecek bir şey yok.  Arda  ile ilgili fikirlerimi hepiniz biliyorsunuz. Karar Galatasaray Kulübü Başkanı ve yönetiminin. Onlar nasıl uygun görürse bizim de üye ve taraftar olarak kabul etmemiz lazım." cevabını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =