Suzuki  ,  2020  model yılına ait ürün gamı için yepyeni bir ön satış uygulamasına başladı.

haber7
0

Suzuki ,  2020  yılına yeni bir otomobille girmek isteyenlere özel avantajlı ön satış uygulaması geliştirdi. Aralık ayında Yeni Vitara nın  2020  model yılına ait versiyonlarını ön siparişe açan  Suzuki  , Ocak siparişlerinin yüzde 20 sini 5 gün içerisinde tüketti.

Gösterilen yoğun ilgi doğrultusunda kampanyanın kapsamını genişleten marka , bu stratejisini “Suzuki m Yolda” uygulamasıyla tüm ürün gamına yaydı. “Suzuki m Yolda” ile Vitara , Swift ve Jimny modellerini 2019 model yılı fiyatıyla satışa çıkaran  Suzuki  , uygulamadan yararlanan otomobil severlere avantajlı takas fırsatları sunuyor.

Takasta araçları daha iyi değerlendirmeyi sağlayan “Suzuki m Yolda” takastan faydalanan kullanıcıların teslim tarihine kadar kendi otomobillerini kullanmasına imkan tanıyor. Kullanıcılar dilediği takdirde otomobillerini istediği fiyattan satabiliyor.

Bu sayede , takas avantajıyla  Suzuki  satın alanlar hem beklerken otomobilsiz kalmıyor hem de kendi otomobiline daha iyi fiyat veren müşteriyi bulmak için zaman kazanıyor. “Suzuki’m Yolda” kapsamında satın alınan otomobiller , Nisan ayı itibariyle teslim edilecek.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =