Beyoğlu’nda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce aynı saatlerde farklı  iki  apartmanının kapısına el yapımı patlayıcı (EYP) atıldı. Olayda kimse yaralanmazken maddi hasar meydana geldi.

haber7
0

Olay , saat 02.00 sularında  Beyoğlu  Keçici Piri Mahallesi Ömür Sokak ile Kaptanpaşa Mahallesi Sinan Paşa Yumak Sokaklarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre , kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce aynı saatlerde farklı adresteki  iki  apartmanın kapısına el yapımı patlayıcı atıldı.

VATANDAŞLAR BÜYÜK PANİKLE UYANDI

Büyük bir gürültüyle patlayan EYP’ler , apartman ve mahalle sakinlerinde paniğe neden oldu. Patlamayı duyan vatandaşların haber vermesi üzerine sokaklara çok sayıda polis ve zırhlı araç gönderildi. Olay yerine gelen polis ekipleri her  iki  adreste sokağı yaya ve araç trafiğine kapatırken , olay yerinde delil incelemesi yaptı.

Kimsenin yaralanmadığı patlamalarda , bir apartmanın kapısındaki camlar kırıldı , maddi hasar meydana geldi. İncelemenin ardından polis ekipleri şüpheli yada şüphelilerin yakalanması için geniş çaplı çalışma başlattı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =