Trump  ,  Davos  zirvesinde yaptığı konuşmada , "DTÖ konusunda  Çok   dramatik  bazı  şeyler  yapacağız" ifadelerini kullandı.

haber7
0

ABD Başkanı Donald Trump , Davos’ta siyaset ve iş dünyasının liderlerinin katılımıyla düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda açıklamalar yaptı.

DRAMATİK BAZI ŞEYLER YAPACAĞIZ

Dün başlayan  Davos  Zirvesi nde konuşan ABD Başkanı  Trump  , "Faz 1 ticaret anlaşması beklenenden çok daha büyük oldu.Şirketler ABD ye geri geliyorlar. Dünya Ticaret Örgütü , ABD için çok adaletsizdi. DTÖ Başkanı Azevedo yakında ABD yi ziyaret edecek. DTÖ konusunda çok  dramatik  bazı  şeyler  yapacağız" dedi.

TRUMP TAN ŞİFRE ÇIKIŞI

Donald  Trump  ayrıca , ABD’de güvenlik güçleriyle Apple arasında yaşanan şifreli telefonlara erişim krizine dahil oldu.  Trump  , şirketin ‘yardım etmek zorunda olduğunu’ söyledi.

İsviçre nin  Davos  kasabasında 50.’si düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu sırasında CNBC’ye konuşan  Trump  , “Tartışmanın iki tarafını da anlıyorum. Ancak dışarıdaki bazı kötü insanları bulmaya başlamalıyız ki bu da Apple ile yapabileceğimiz bir şey. Bence bu önemli” dedi.

Apple’ın ‘çok sayıda suçluya ve suçlu zihinlere ulaşacak anahtarlara sahip olduğunu’ savunan  Trump  , “Uyuşturucu baronlarıyla uğraşıyorsunuz , teröristlerle uğraşıyorsunuz ve eğer ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =