İsrail   Başbakanlık   Basın   Ofisi  , Başbakan Binyamin Netanyahu ile görüşen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'u sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Rusya Devlet Başkanı" olarak yazdı.

haber7
0

 Netanyahu , Dünya Holokost Forumu na katılmak için  İsrail  e gelen  Macron  ile Batı Kudüs teki  Başbakanlık  Ofisinde bir araya geldi. 

İki liderin görüşmesinin detayına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmazken ,  İsrail   Başbakanlık   Basın   Ofisi  büyük bir hataya imza attı. 

Basın ofisinin Facebook sayfasında Netanyahu ve eşi Sara nın ,  Başbakanlık  Ofisinde  Macron  u karşılaması canlı olarak yayınlandı.  

Canlı yayın için kullanılan İngilizce başlıkta  "Başbakan Netanyahu , Rusya Devlet Başkanı  Macron  ile görüştü" ifadesi dikkati çekti. 

Yayının üzerinden saatler geçmesine rağmen yanlışlığın düzeltilmediği görüldü. 

Fransa Cumhurbaşkanı  Macron  un bugün işgal altındaki Batı Şeria nın Ramallah kentinde Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile de görüşmesi bekleniyor. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =