Verdiği kısa bir molanın ardından yeniden ekrana dönmesi için geri sayıma başlanan  Eşkıya   Dünyaya   Hükümdar   Olmaz  dizisinden  müjdeli  haber geldi. Yeni sezonda hem oyuncu kadrosuna hem de olay örgüsüne

haber7
0

Hem yılbaşı haftası ve kanallar ile reklam veren şirketler arasında yapılan sözleşmeler nedeniyle hem de yayın tarihine denk gelen maç programından ötürü ekrandan belirli bir süre uzak kalan  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  bombayı patlattı. 

Bilindiği üzere yeni sezonda kadroya ikinci kez dahil olan ve burada Sevda karakteriyle izleyici karşısına geçen Naz Elmas ın sürpriz vedasıyla beraber yerine hangi ismin geleceği konusu kafalarda soru işareti bırakmıştı.

28 Ocak Salı 2020 tarihinde yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek olan  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  dizisine başarılı oyuncu Sanem Çelik in tekrardan transfer olacağı gelişmesi aktarıldı.

Sosyal platform üzerinden Naz Elmas ın beklenmedik ayrılığıyla beraber projeye yeniden dönmesi için seyircisinden talep gören Sanem Çelik , burada Ceylan rolünü üstlenerek dinamizm katmaya gelecek.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =