Fenerbahçe Teknik Direktörü  Ersun   Yanal  , Türkiye Kupası'nda Kayserispor'u 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

haber7
0

Maçı değerlendiren  Yanal  , "Fenerbahçe nin oynadığı bir format  var  , Fenerbahçe nin oynadığı bir sistem  var  , bu sistemi doğru oynadığımız takdirde hiçbir maçta sıkıntı yaşamayız. Turu geçmekte yeterli bir oyun oldu , paslı bir düzende oynadık. Bugün de turu geçmek için bir seviye vardı , onu ayarladık. Hem oyun , hem disiplin konusunda belli bir seviyenin altına düşmemek önemliydi. Daha güzel şeyler yapma şansımız da vardı. Bugün yeterliydi ama. Belirli bir seviyenin altına düşmedik." dedi.

 

 

"UFAK  tefek  SORUNLAR HER YERDE VAR"

Mevlüt Erdinç in durumu sorulan  Yanal  , iyi yolda olduklarını vurgularken , "Fenerbahçe de santrfor olmak oldukça stresli ve güçlü bir duygu. Bunun altında kalmamak ve bunu taşımak gerekiyor. Mevlüt ün kariyerinde biriktirdiği güzel işler  var  , milli takım forması var. Vedat gibi önemli bir futbolcu  var  o mevkide. Onunla birlikte zaman zaman birlikte oynayacağı bir maraton  var  önümüzde. İyi oyunculardan kurulu bir takımız.  Ufak   tefek   sorunlarımız   var  , her takımda oluyor. Bunları içeride halledilebilecek sorunlar. Fenerbahçe çok çok büyük bir camia , çok büyük bir sivil toplum örgütü. Taraftarımızın istediği bir düzen  var  , bir duruş  var  , karakter var. Bunları yapmaya çalışıyoruz , gerçek Fenerbahçe yi yansıtmaya ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =