Rol aldığı  Kuruluş   Osman  isimli dizi projesiyle kariyerinde başarı basamaklarını hızla tırmanan isim  Burak  Özçivit'ten  Türkler  Geliyor'a  tam   destek  geldi. Diriliş Ertuğrul ve  Kuruluş   Osman  dizilerinin yapımcılığ

haber7
0

ATV ekranlarında her Çarşamba akşamı heyecan ve gerilim fırtınası estiren  Kuruluş   Osman  dizisinde baş rol üstlenerek çok geniş bir kitlenin hayranlığını bir kez daha kazanan  Burak  Özçivit , Türkler  Geliyor  adlı sinema filmine  destek  oldu. 

Televizyon ekranlarında yüksek izlenme oranlarıyla parmak ısırtan performans sergileyen ve başarısını ülkemizde olduğu kadar uluslar arası çapta da gösteren Diriliş Ertuğrul ve  Kuruluş   Osman  dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ın yeni beyaz perde yapımı gösterime girdi.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı isimli sinema filmi izleyicileri için vizyona girerken , filmin oyuncularına yönelik hazırlanan özel gösterime  Kuruluş   Osman  projesinde  Osman  Gazi karakterini canlandıran  Burak  Özçivit de katılım sağladı ve ekiple beraber filmi büyük bir hayranlıkla izledi.

Filmin gösterimini izleyen diğer konuklar gibi son dönemlerde gündemden düşmeyen isim  Burak  Özçivit de son derece etkisi altında kalıp , bir kez daha başarılı bir iş çıkarmasından ötürü Mehmet Bozdağ a tebriklerini sundu.

Kuruluş  Osman  ın  yıldızı   Burak  Özçivit’in dışında Nurettin Sönmez , Ragıp Savaş , Saruhan Hünel , Seda Yıldız , Ayşegül Günay , Didem Balçın , Özge Törer , Aslıhan Karalar ve Açelya Özcan gibi isimler Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin özel gösteriminde bulunarak  destek  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =