ATV ekranlarında  çok  uzun bir dönem boyunca bilgi yarışması konseptinde yayın macerasını sürdüren  Kim   Milyoner   Olmak   İster   tarihine   geçen   ilginç  bir  soru  yöneltildi. Yarışma esnasında kendisine sorulan b

haber7
0

Televizyon ekranlarında eğlenceli anlara sahne olmasının yanı sıra izleyicilerin çeşitli konularda bilgilenmesini sağlayan yarışma programı  Kim   Milyoner   Olmak   İster  de yarışmacıya daha önce hiç duymadığı bir yemek sorusu yöneltildi. Her hafta birbirinden renkli konukları bünyesinde ağırlayan ve hem ekran başındaki hem de stüdyodaki seyircisine keyifli dakikalar yaşatan  Kim   Milyoner   Olmak   İster  e bu hafta katılan Selin Hanım başarılı bir performans sergiledi.

Kendisine yöneltilen sorulara tek tek doğru yanıtlandırarak 60 bin TL değerindeki büyük ödüllü soruyu açtırmaya hak kazanan Selin Hanım , hayatı boyunca adını bile duymadığı yemek sorusu karşısına söyleyecek söz bulamadı.  Kim   Milyoner   Olmak   İster  de Hangi adda bir yemek vardır? sorusunun sorulması üzerine son derece zor anlar yaşayarak doğru yanıtı bulamayan Selin Hanım şu ana kadar elde ettiği rakamı riske atmamak adına yarışmadan çekilme kararı aldı.

İşte ,  Kim   Milyoner   Olmak   İster   tarihine  geçen o soru;

SORU: Hangi adda bir yemek vardır?

A: Cırtımcırt

B: Pırtımpırt

C: Tırtımtırt

D: Zırtımzırt

DOĞRU CEVAP: B: Pırtımpırt

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =