Genç  şarkıcı  Aleyna   Tilki  , geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı'nda hem yolcu hem de güvenlik görevlisi ile yaşadığı tartışma üzerinde hakkında  soruşturma  başlatıldı. Hakaret ve tehdit suçl

haber7
0

Aleyna  Tilki  , 9 Ocak 2020 tarihinde Milano ya seyahat etmek için bulunduğu İstanbul Havalimanı nda gerek olay yerinde bulunan yolcuyla gerekse güvenlik görevlisi ile tartışması gündemde büyük bir yankı uyandırmıştı.

Olayın yaşanmasıyla beraber genç şarkıcı  Aleyna   Tilki  , hava limanı içerisinde yer alan polis merkezine götürülerek ifadesi alınmış ve bunun üzerine uçağına binmeyerek tekrar evine gitmişti. Kişisel sosyal medya hesabı aracılığıyla kamuoyuna yazılı bir açıklamada bulunan şarkıcı , tam bir isim belirtmeden tartıştığı kişinin olay sırasında üstüne doğru yürüdüğünü ve şiddete uğramaktan korkması nedeniyle kendisini koruma altına aldığını  ifade  etmişti.

Hava limanında meydana gelen büyük krizin akabinde  Aleyna   Tilki  yi şikayet eden Ünal A. nın verdiği ifadesine göre , bavulunu X-Ray cihazına bırakmak için sıra beklediği esnada  Aleyna  Tilki’nin sırayı beklemeksizin önüne geçip kendi bavulunu cihaza koyduğu için ilk etapta uyarıda bulunduğunu dile getirdi. Tüm bunların yanı sıra , A.’nın polis çağırılmasını istemesine rağmen olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığı iddiası ileri sürüldü.

Güvenlik görevlisi Neslihan Ö. de , Tilki’yi durdurmaya çalıştı. Neslihan Ö. de hakaret ettiği için şarkıcıdan şikayetçi oldu. Alınan ifadeler üzerine Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =