Venezuela Devlet Başkanı Nicolas  Maduro  , ülkesini baskı altına alan politik çıkmazın sona ermesi için  ABD  ile doğrudan görüşmelere başlama zamanının geldiğini açıkladı.

haber7
0

Maduro , The Washington Post a verdiği röportajda , "ABD ne kadar büyük olsa da eğer iki ülke arasında saygı varsa , doğru bilgi alışverişi varsa , yeni bir ilişkinin kurulabileceğinden emin olun. Saygı ve diyaloğa dayalı bir ilişki , her zaman kazan-kazan ilkesine dayanır. Çatışmacı bir ilişkide de kaybet-kaybet ilkesine." değerlendirmesinde bulundu.

Devlet Başkanı  Maduro  , 30 milyondan fazla kişinin yaşadığı ülkesini baskı altına alan politik çıkmazın sona ermesi gerektiğini ve  ABD  ile doğrudan görüşmelere başlama zamanının geldiğini duyurdu. Maduro , The Washington Post a verdiği röportajda , "ABD ne kadar büyük olsa da eğer iki ülke arasında saygı varsa , doğru bilgi alışverişi varsa , yeni bir ilişkinin kurulabileceğinden emin olun. Saygı ve diyaloğa dayalı bir ilişki , her zaman kazan-kazan ilkesine dayanır. Çatışmacı bir ilişkide de kaybet-kaybet ilkesine." değerlendirmesinde bulundu.

Devlet Başkanı  Maduro  , 30 milyondan fazla kişinin yaşadığı ülkesini baskı altına alan politik çıkmazın sona ermesi gerektiğini ve  ABD  ile doğrudan görüşmelere başlama zamanının geldiğini duyurdu.

ABD Başkanı Donald Trump ile doğrudan iletişim kurmaya çalıştığını belirten  Maduro  , "Trump a Venezuela hakkında yanlış raporlar sunuluyor. Kim bilir , (ABD Dışişleri Bakanlığı Venezuela Özel Temsilcisi Elliott) Abrams ın ofisinde kim ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =