Bursa  Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye'de kurumsal olarak ilk kez düzenlenen Vlogger Workshop Akademi , Türkiye'nin önemli vloggerlarını Bursalılarla buluşturdu.

haber7
0

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye de kurumsal olarak ilk kez düzenlenen Vlogger Workshop Akademi , Türkiye nin önemli vloggerlarını Bursalılarla buluşturdu. Ünlü vloggerlar Hayrettin , Kafalar , Gezimanya , Taklitman ve Danilo Zanna , vlogger dünyasının tüyolarını genç takipçileriyle paylaştı.

Gençlerin teknolojiyi doğru ve verimli kullanabilmelerine imkan sağlamak için birbirinden farklı etkinliklere imza atan  Bursa  Büyükşehir Belediyesi , Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek Vlogger Workshop Akademi yaptı. Hayrettin , Kafalar , Danilo Zanna , Taklitman ve Gezimanya gibi takipçi sayıları milyonları aşan ünlü  vloggerların  takipçileri adeta salona akın etti. Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Osman Gazi Salonu nda düzenlenen etkinliği , baştan sona yaklaşık 2 bin kişi büyük bir dikkatle takip etti. Programın sunuculuğunu , çektiği videolarla internet alemini etkisini altına alan Hayrettin Karaoğuz yaptı. Programın başında söz alan  Bursa  Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Abdullah Işıklar , internetin doğru kullanımı üzerine hem çocukları hem de ebeveynleri uyardı. İnternetin doğru kullanılmaması halinde özellikle gelişim çağındaki çocuklar üzerinde farklı sağlık sorunları yaşanabileceğine dikkat çeken Işıklar , TÜİK verilerini de kullanarak detaylı bir sunum yaptı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =