Sosyal medyasında Türkiye’nin turizm bölgelerinin tanıtımını yaptığını söyleyen  Ünlü   oyuncu   Yeliz  Yeşilman , Kültür Bakanlığı umarım  bana   sahip  çıkar. Plaket bekliyorum , insanlara maaş , para v

haber7
0

Sosyal medyasında Türkiye’nin turizm bölgelerinin tanıtımını yaptığını söyleyen ünlü  oyuncu   Yeliz  Yeşilman , “Ben hala Türkiye topraklarında turizm acentesi gibi gönüllü bir şekilde devam ediyorum. Kültür Bakanlığı  bana  bu anlamda umarım  sahip  çıkar. Plaket bekliyorum , insanlara maaş , para veriyorlar. Türkiye turizmini tanıtsın diye. Ben kendim yapıyorum bunu. Farkında olurlar umarım bir gün” dedi.

Ünlü  oyuncu   Yeliz   Yeşilmen  , okulların yarıyıl tatile girmesini fırsat bilerek çocuklarıyla birlikte Yalova’nın kaplıcalarıyla ünlü Termal ilçesindeki Terma City Otel’de tatilini geçiriyor.  Yeşilmen  , tüm ailesiyle birlikte tatili geçirdiklerini belirtti. Tatilinde Termal’in şifalı sularında yararlanan  Yeşilmen  , ilk kez Yalova’ya geldiğini söyledi.

“Evli , çocuklu gezgin” adında sosyal medyada bir sayfası olduğunu anlatan  Yeşilmen  , “Artık bir gezginim. Türkiye’nin çok farklı topraklarını Mardin’den Diyarbakır’a , Yalova’dan , Alaçatı’ya her yeri , gezilmeyen görülmeyen yerleri paylaşıyorum tüm detaylarıyla. Kafeleriyle , otelleriyle , turizmiyle. Mesela Yalova’nın şelalesi varmış , yaz olsa gidecektik. Bir de botanik bahçeleri varmış. Oraya gideceğim” diye konuştu.

Gezmeyi sevdiğini ifade eden  Yeşilmen  , “Şirince’den geldim. Şirince’ye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =