Samsun'da darp ettiği  Eşini   kaynar   suyla  yakarak yaraladığı iddiasıyla tutuklanıp daha sonra serbest bırakılıp evden uzaklaşma kararına rağmen eşinin kaldığı eve giden koca mahkemece  adli   kontrol  şartıyla serbest bırakıldı.

haber7
0

Olay , Samsun un Canik ilçesi Uludağ Mahallesi’nde meydana geldi. Eve alkollü geldiği öne sürülen inşaat işçisi S.K.(61) ile 20 yıllık eşi D.K. arasında tartışma çıktı. S.K. ,  Eşini  önce dövdü , ardından da üzerine  kaynar  su döktü. Hastaneye kaldırılan yaralı kadın tedavi altına alındı. Polis tarafından gözaltına alınan S.K. , çıkarıldığı mahkemece  adli   kontrol  şartıyla serbest bırakıldı. Ancak , savcı bir gün sonra S.K. hakkında gözaltı kararı verdi ve yeniden polis tarafından gözaltına alınan S.K. bu kez tutuklanması talebiyle sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevi ne gönderildi. Kısa bir süre cezaevinde kalan S.K. tahliye edildi. S.K. hakkında eşine ve eşinin kaldığı eve yaklaşmama kararı verildi. Uzaklaştırma kararına uymayarak eşinin evine gittiği iddia edilen S.K. , Irmak Polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alınarak bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye ifade veren S.K. mahkemece  adli   kontrol  şartıyla serbest bırakıldı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =