Aston   Martin  Lagonda , Türkiye’deki  Aston   Martin  sahiplerine özel , tüm 'sıfır' ve 'ikinci el' modelleri için 36 ay vadeye '0'  faiz   kampanyası  başlattı. Herhangi bir banka kredisi kullanmadan al

haber7
0

Aston  Martin  , fabrikası  Aston   Martin  Lagonda nın finansman desteği ile yeni bir kampanyaya imza atıyor. Bu kapsamda  sıfır  ve ikinci el tüm  Aston   Martin  modellerine , 36 ay 0  faiz  taksitle sahip olmak mümkün olacak.

BAKIM VE GARANTİ ÜCRETSİZ

Kampanyaya özel ‘0 araç satın alan araç sahiplerinin 5 yıla kadar genel bakım ücretleri  Aston   Martin  Lagonda tarafından karşılanıyor. Yetkili bayi bünyesindeki 2. El araçlara ise 15 yaşına gelene uzatılmış garanti fırsatı sağlanıyor.

FAİZ KAMPANYASI İLE TÜRKİYE SATIŞLARINI ARTIRMAYI PLANLIYORUZ!

D&D Motorlu Araçlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya ,  Aston   Martin  Lagonda , Türkiye’deki satışlardan çok memnun. 2019 yılı bizim için oldukça verimli ve efektif oldu. 18 i  sıfır  olmak üzere toplam 24  Aston   Martin  sattık. Biz satış grafiğimizi her sene daha da arttırıyoruz.

Bu anlamda fabrikamız bu hedefimizde bize , kapsamlı bir kampanya ile finansman desteğinde bulundu. Bu sene müşterilerimiz 36 ay vadede yüzde 0  faiz  ile  Aston   Martin  sahibi olurken bir yandan da garanti kapsamında bir araca binmenin ve ücretsiz bakımın keyfini sürecek diye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =