Hindistan'da sahibi tarafından  Ayağına  jilet kadar keskin  bıçak  yerleştirilen  Horoz  , dövüştürülmek için bırakıldığı anda seyircilerin arasına daldı. Karnından ciddi şekilde yaralanan bir kişi , olay ye

haber7
0

Hindistan da yasak olmasına rağmen yaygın bir şekilde yapılan horoz dövüşlerinde can kaybı yaşandı.

Hindistan ın Andhra Pradesh eyaletindeki Pragadavaram köyünde gerçekleştirilen  Horoz  dövüşlerinde , sahibinin dövüşmesi için bırakılan  Horoz  aniden seyircilerin arasında dalınca , 55 yaşındaki Saripalli Venkateswara Rao isimli şahsın ölümüne neden oldu.

SAHİBİ AYAĞINA BIÇAK YERLEŞTİRDİ

Dövüş öncesinde , rakibine daha büyük zarar verebilmesi adına sahibi tarafından horozun  Ayağına  jilet kadar keskin bir bıçak yerleştirildi.

SEYİRCİLERİN ARASINA DALDI

Sahibi , horozu dövüşe başlaması için elinden bıraktı. Bu sırada hedef şaşıran  Horoz  , seyircilerin arasına daldı. Ayağındaki jilet kadar keskin bıçakla seyircilerin arasına dalan  Horoz  , 55 yaşındaki bir şahsı karnından ciddi şekilde yaraladı.

"YASAK" KARARINA RAĞMEN YAYGIN

Hindistan da Yüksek Mahkeme nin yasaklama kararına rağmen yaygın olarak gerçekleştirilen  Horoz  dövüşleri bu kez can aldı. Seyircilerin arasına giren horozun ayağındaki bıçak tarafından karnından yaralanan şahıs , olay yerinde hayatını kaybetti. Hindistan yerel basınında , korkunç ölümle alakalı birçok kişinin sorgulanmak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =