Radyo  TV  Programcısı   Umut  Öztürk'ün "Kalbin Aynası Pozitif İletişim"  yeni   kitabı  satışa sunuldu.  Radyo  7'de başarılı programlara imza atan  Umut  Öztürk'ün  yeni   kitabı  okurlarını bekliyor.

haber7
0

Yazar  Umut  Öztürk 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

İktisat ve Sosyoloji alanlarındaki lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra Psikoloji alanında yüksek lisans yapmıştır. Hali hazırda Medya ve İletişim alanında doktora eğitimi ve akademik çalışmalarına devam etmektedir. 

Uzun yıllar boyunca birçok sivil toplum kuruluşunda (STK) üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur.Halen kamu kurumları ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarında danışmanlık ve proje koordinatörlüğü görevlerini sürdürmektedir. Ayrıca Türkiye nin bir çok farklı noktasında alanında eğitimler ve seminerler düzenlemeye devam etmektedir.

22 yıldır medya sektöründe çeşitli kanallarda  Radyo  ve televizyon programları hazırlayan  Umut  Öztürk bu güne kadar kaliteli ,sevilen ve başarılı bir çok programa imza atmıştır.

Yazar  Umut  Öztürk ün ayrıca "Şimdi Umudun Zamanı" ve "Kalbin Aynası Pozitif İletişim" isimli kitapları bulunmaktadır. 

Martin Luther King in "İnsanlar genellikle birbirlerinden nefret ederler , çünkü birbirlerinden korkarlar; birbirlerinden korkarlar , çünkü birbirlerini tanımazlar; birbirlerini tanımazlar , çünkü iletişim kurmazlar; iletişim kurmazlar , çünkü sınıflara ayrılmışlardır." diyerek vurguladığı gibi iletişim aslında bireysel ve toplumsal ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =