Kobra  Takibi’nin  Final  bölümünde macera Semir ve Alex ikilisinin peşini bırakmıyor! İkili Alex’in hayatını değiştiren bir gerçekle karşı karşı kalır. Alex geçmişini affedebilecek mi?

haber7
0

Semir , Alex’e ekip arkadaşlarının da içinde bulunduğu büyük bir doğum günü partisi hazırlar. Herkes gönlünce eğlenir ve stres atar. Ancak Semir’in bilmediği bir gerçek vardır. Alex’in doğum gününü evlatlık verildiği ailenin belirlediğini öğrenen Semir , üzülür. Öte yandan partiye katılmayan ekip arkadaşları Hartmurt’tan gelen telefon , Alex’in hayatını değiştirir. Alex ve Semir , polis merkezine geldiklerinde Hartmurt’u baygın halde bulurlar ve hemen harekete geçerler. Alex , yıllar sonra babası ile yüz yüze gelir. Babasının tek isteği Alex’i korumaktır. Ama Alex’in babasının peşindeki adamlar çok tehlikelidir.

 

Aksiyon , macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği  Kobra   Takibi   Final  bölümüyle 19:00’da Ülke TV’de…

 

Künye:Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11Yönetmen: Axel SandSenaryo: Markus HoffmannOyuncular: Erdoğan Atalay , Vinzenz Kiefer , Katja Woywood , Katrin Heß , Susanne König , Gottfried Vollmer , Niels Robert KurvinSezonlar: 19-20

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =