Bilecik'in Osmaneli ilçesinde  Buzlanma   nedeniyle  köylerinden  gelemeyen  ilkokul öğrencilerine karneleri , köy kahvehanesinde törenle verildi. Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz , beraberindekiler ayrıca buraya  gelemeyen  2 ö

haber7
0

Bilecik in Osmaneli ilçesinde  Buzlanma   nedeniyle  köylerinden  gelemeyen  ilkokul öğrencilerine karneleri , köy kahvehanesinde törenle verildi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Döş , ilçeye 12 kilometre uzaklıkta bulunan ve yaklaşık 2 gündür don olayı yaşanan Balçıkhisar köyündeki 6 ilkokul öğrencisinin ,  Buzlanma   nedeniyle  servis yapılamadığı için karne almaya gelemediğini Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz a iletti. 

Döş ve İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Eyüp Uzun ile arazi aracıyla yola çıkan Yavuz , yaklaşık 2 saatte ulaştığı köyün kahvehanesinde düzenlenen törenle öğrencilere karnelerini verdi. 

Köy Muhtarı Kazım Tetik ve vatandaşların da hazır bulunduğu kahvehanede öğrencileri kutlayan Yavuz , öğleden sonraki mesailerini mağdur öğrencilere ayırdıklarını belirtti. 

Yavuz ve beraberindekiler ayrıca buraya  gelemeyen  2 öğrencinin de evlerine giderek belgeleri teslim etti.

"BU ANLAMLI DAVRANIŞ BİZİ VE ÖĞRENCİLERİ ÇOK MUTLU ETTİ" 

Muhtar Tetik de öğrencileri sevindiren Yavuz a teşekkür ederek , "Değerli Kaymakamımız ve beraberindekiler ilçeye okumaya giden 6 öğrencinin karnelerini köye getirdi. Her öğrenciyle bire bir ilgilendi. Bu duyarlı davranışından dolayı Kaymakamımız Yavuz ve beraberindekilere teşekkür ederim." diye konuştu. 

Öğrenci ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =