Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra 2 resmi  teklif  alan  Ünal   Karaman  , sezon sonuna kadar takım çalıştırmayacağını söyledi.

haber7
0

Trabzonspor dan ayrıldıktan sonra İzmir de ailesi ile birlikte vakit geçiren teknik direktör Ünal  Karaman  ın sezon sonuna kadar takım çalıştırmayacağı ifade edildi. Karadeniz Gazete de yer alan haber şu şekilde oldu: Karaman ın yakın çevresine 2 resmi  teklif  aldığını ifade ederek , "Sağolsunlar Trabzonspor dan ayrıldıktan sonra hem Antalyaspor hem de Malatyaspor dan  teklif  aldım. Ama sezon sonuna kadar takım çalıştırmayacağım" dediği belirtildi. Ailesi ile birlikte İzmir de zaman geçiren  Karaman  a özellikle Yeni Malatyaspor yönetiminin büyük ısrarda bulunduğu kaydedildi. Fakat  Karaman  ın gelecek sezon hedefleri olan bir takıma gideceği belirtildi. Hatta bu sezon şampiyon olması durumunda Bursaspor un başına da geçebileceği öğrenildi.

 

 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =