Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı  Maden  ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) ,Aydın ve İzmir illerinde yer alan 4. grup  Maden  sahasını uç ürün üretimine yönelik tesis kurulması şartıyla ihal

haber7
0

Resmi Gazete de yayımlanan karara göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı MAPEG , uç ürün olarak feldispat ve kuvars üretimine yönelik tesis kurulması şartıyla Aydın ve İzmir illerinde yer alan 4. grup  Maden  sahası için  ihaleye  çıkacak.

 

 

Sahanın ihalesi 24 Şubat ta gerçekleştirilecek. Sahaya ait bilgiler ihale ilanının yayınlandığı tarihten ihale gününe kadar MAPEG in internet sitesinde ilan edilecek. Başvurular , ihalenin yapılacağı tarihte saat 13.30-14.00 arasında ihale komisyonuna doğrudan teslim edilecek.

İNTERNET SİTESİNDEN İLAN EDİLECEK

 

 

Buna ek olarak toplam 74  Maden  sahasının 52 si bir grup , 22 si ikinci bir grup olmak üzere ihale edilerek aramalara açılacak. Bu sahalar için ihale tarihleri , MAPEG in internet sitesinden ilan edilecek.

MAPEG in daha önce  ihaleye  açtığı fakat başvuru yapılmayan 305  Maden  sahası ise ikinci defa ihale edilecek. Sahalara ait bilgiler 28 Şubat ile 30 Mart tarihleri arasında duyurulacak.

Söz konusu sahaların ihaleleri 2 Nisan da gerçekleştirilecek ve sadece doğrudan yapılan başvurular kabul edilecek.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =