Beşiktaş’ta , 90  yaşındaki  annesi ile birlikte yaşayan ve yakınlarının 3 gündür kendisinden haber alamadığı  kadın   evde  ölü bulundu. 3  gün  önce öldüğü tahmin edilen kadının annesinin öle

haber7
0

Olay , dün akşam saat 20.30 sularında Beşiktaş Muradiye Mahallesi Muradiye Deresi Sokaktaki 4 katlı binada meydana geldi. Edinilen bilgiye göre annesi Şaziye Altuntaşlar (90) ile birlikte yaşayan Nesrin Altuntaşlar’ın (57) , yakınları 4 gündür haber alamadı.

Bunun üzerine eve gelen Nesrin Altuntaşlar’ın oğlu , kötü kokuların geldiğini fark etti. Daha sonra gelen komşular , kadının oğluyla birlikte kapıyı kırarak içeri girdi.

ÖLEN KIZI İLE 3 GÜN AYNI  evde  YAŞADI

İçeri giren komşular ve Altuntaşlar’ın oğlu annesinin odada yattığını gördü. Ağır kokular nedeniyle içeride durulmayarak sağlık ekiplerine haber verildi. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

KADININ CESEDİ ADLİ TIP MORGUNA KALDIRILDI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri , yaptığı ilk kontrolde Şaziye Altuntaşlar’ın yaşadığını , Nesrin Altuntaşlar’ın ise öldüğünü belirledi. Ekipler , anneyi hastaneye kaldırarak tedavi altına aldı. Olay yerine gelen polisin yaptığı incelemenin ardından kadının  cesedi  adli tıp morguna kaldırıldı. Öte yandan kadının hayatını 3 gün önce kaybettiği ve yaşlı kadının 3 gündür ölen kızı ile  aynı   evde  yaşadığı öğrenildi.

Kötü kokular nedeniyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =