Son  Dakika  haber:  Meteoroloji  Genel Müdürlüğü'nden yapılan son  Dakika  uyarıları sonrası sefer iptali haberleri gelmeye başladı. Ege Denizi'nin kuzeyindeki fırtına nedeniyle Kabatepe-Gökçeada hattında yar

haber7
0

Meteoroloji Genel Müdürlüğü; Orta ve Doğu Akdeniz , Marmara ve Kuzey Ege için son  Dakika  fırtına uyarısında bulunmuştu. MGM , rüzgarın zaman zaman saatte 100 km yi bulabileceği bilgisini de paylaşmış ve vatandaşları da dikkatli olmaları konusunda uyarmıştı. 

MARMARA VE EGE DE FIRTINA ETKİLİ OLUYOR

Meteoroloji den yapılan son  Dakika  uyarıları sonrası , Ege Denizi nin kuzeyindeki fırtına nedeniyle Kabatepe-Gökçeada hattında yarın planlanan 2 feribot seferinin yapılamayacağı duyuruldu. 

Marmara nın bir bölümü ile Ege nin kuzeyinde etkili olan fırtına nedeniyle Kabatepe ile Gökçeada arasındaki arabalı vapur seferlerinde aksamalar yaşanıyor.

Yarın Gökçeada ile Kabatepe arasında 07.00 ile Kabatepe ile Gökçeada arasında 09.00 saatlerindeki  Seferler   iptal  edildi.

Çanakkale Boğazı ile adalar hattında ulaşımı sağlayan GESTAŞ Deniz Ulaşım AŞ , diğer trafik hatlarındaki ulaşımın normal seyrettiğini bildirdi. 

Tüm yurt soğuk havanın etkisi altına girdiği bu dönemlerde  Meteoroloji  den peş peşe son  Dakika  uyarıları gelmeye devam ediyor.  

Haberimiz içinde , Havalar nasıl olacak? , Günlük hava durumu? , Haftalık hava durumu? , Hangi illerde okullar tatil edildi? , Kar ne zaman yağacak? gibi soruların ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =