Başakşehir ile yollarını ayıran ve Galatasaray'ın transfer gündeminde olan  Arda   Turan  için  sürpriz  bir  iddia  da Arjantin'den geldi.

haber7
0

Medipol Başakşehir ile yolları ayrılan  Arda   Turan  için sürpriz bir  iddia  Arjantin den geldi. Tecrübeli futbolcunun Boca Juniors a transferi için menajerinin temasa geçtiği  iddia  edildi. 

 

 

Galatasaray a geri dönüp dönmeyeceği uzun süredir merak edilen  Arda   Turan  için Brezilya dan sonra bu kez Arjantin iddiası geldi. TYC Sports un haberine göre , menajerler Boca Juniors yönetimiyle temasa geçti. Söz konusu haberde ,  Arda   Turan  ın Boca Juniors ta oynamak istediğini ve yetki verdiği menajerlerin Arjantin kulübüyle temasa geçtiği öne sürüldü. 

Arda  Turan  ın ismi geçtiğimiz günlerde Brezilya ekipleri Flamengo ve Palmerias ile de anılmıştı.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: FUTBOL ARENA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =