Şehirler arası yolda 10 yaşındaki oğluna  tır  kullandırdığı belirlenen sürücü Hüseyin Akbayır (46)  hakkında  idari para cezası uygulandı ve  hakkında  adli soruşturma başlatıldı.

haber7
0

Şehirler arası yolda 10 yaşındaki oğluna  tır  kullandırdığı belirlenen sürücü Hüseyin Akbayır (46)  hakkında   yasal   işlem  başlatıldı.

 

 

Daha önce Akbayır ın küçük  yaştaki  çocuğuna Ankara-Konya yolunda  tır  kullandırdığı görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine harekete geçen Ankara İl Emniyet Bölge Trafik Şube Müdürlüğü , Gölbaşı ilçesindeki uygulama noktasında sürücüyü kontroller sırasında yakaladı.

Akbayır , ifadesi alınmak üzere getirildiği Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde , pişman olduğunu söyledi. Olayın 1 ,5 yıl önce yaşandığını ifade eden sürücü Hüseyin Akbayır , “Allah’tan bir kaza bela olmadı , canımız sağ. Çok pişmanım. Gereken cezaları ödemeye razıyım. Hiçbir şoför arkadaşın böyle bir hataya düşmesini istemem. O zaman yaptığım şeyi şimdi düşününce çok büyük hata yaptığımı görüyorum. O trafikte binlerce insan var. O an çocuğumun kullanmasına izin verdim ama şu an pişmanım.” dedi.

 

 

İfadesi alındıktan sonra Hüseyin Akbayır’a idari para cezası uygulandı ve  hakkında  adli soruşturma başlatıldı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =