Kayserispor Başkanı  Berna   Gözbaşı  , sarı-kırmızılı kulübün  transfer  yasağına maruz kalmayacağını söyledi.

haber7
0

Fenerbahçe ile Kayseri de oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçı sonrasında yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen Kayserispor Başkanı  Berna  Gözbaşı , sarı-kırmızılı camiaya müjdeli haberi verdi. İHA muhabirine açıklamalar yapan Başkan  Berna  Gözbaşı , "Douglao dan ötürü yaşanan  transfer  sıkıntısını bugün itibariyle aştık. 1 milyon 310 bin Avro yani 8 ,5 milyon TL ödeme yaparak Kayserispor un  transfer  tahtasını açtırdım. Yeni  transfer  ettiğimiz oyuncuların lisansları çıkacak" dedi.

Maç sonrası stat önünde yaptığı "Hain Kayserili" cümlesi ile ilgili olarak da , "Kesinlikle eski başkan veya eski yöneticileri ima etmedim. Birileri kendi hesaplaşmalarına bizleri alet etmek istiyor. Kayserispor kimsenin şahsi kaprislerini yaşayacağı , hesaplaşmalarını göreceği bir kurum değildir. Kayserispor un zarar görmemesi adına o hainin adını şimdi açıklamayacağım. Ama şu işler bir bitsin. Muhakkak o ismi herkes bilecek" yorumu yaptı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =