Etiketler:

 Ziraat   Bankası  , imalat , ticaret ve satış dahil olmak üzere faaliyet zincirinin tamamını kapsayacak şekilde tasarlanan Ayakkabı İmalat ve Ticareti Değer Kredisi ürününü kullanıma sundu.

haber7
0

Ziraat  Bankası  ndan yapılan açıklamaya göre , ekonominin istikrarlı büyümesi ve gelişmesi için bankanın reel sektöre sağladığı imkanlara yenilerini eklemek üzere yaptığı çalışmalar doğrultusunda imalat , ticaret ve satış dahil olmak üzere faaliyet zincirinin tamamını kapsayacak şekilde tasarlanan Ayakkabı İmalat ve Ticareti Değer Kredisi hayata geçirildi.

 

 

DÜŞÜK MALİYETLİ KREDİ

Ayakkabı İmalat ve Ticareti Değer Kredisi ile imalatçı firmalar devam eden üretimlerini destekleyen , istihdamın devamlılığını ve artışını sağlayan finansmana , toptan ve perakende ticaret yapan firmalar ise uygun maliyetlerle kesintisiz ve vadeli mal alımı imkanı ile uygun koşullarda mal tedarik edip satış hacmini artırma imkanına kavuşacak.

 

 

Böylece Ayakkabı İmalat ve Ticareti Değer Kredisi ile firmalara sağlanacak bütünsel destek ile ülke ekonomisine daha fazla katkı sunulmuş olacak.

Sektörde yer alan imalatçı firmalara istihdamın devamını sağlamak üzere mevcut çalışan başına 50 bin TL ye kadar , ilave istihdam taahhüdünde bulunması durumunda ise ilave istihdam başına 150 bin TL ye kadar 12 ay anapara ödemesiz , azami 60 aya kadar vadeli , düşük maliyetli , Hazine destekli KGF kefaletiyle , sektöre özel İstihdam Odaklı İşletme Kredisi kullanma imkanı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =