ara   tatil  dönemi geldi.  Kartal  Anadolu İmam Hatip Lisesi , öğrencilerin eğlenirken öğrenmeleri için dolu dolu bir program hazırladı.

haber7
0

Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi , yılın her dönemini farklı öğrenme takvimi olarak değerlendiriyor. 2020 Kış Etkinlikleri 08-14 Ocak tarihleri arasında coşkulu ve yoğun bir katılımla gerçekleşti şimdi yarıyıl tatili faaliyetleri zamanı.

EĞLENİRKEN ÖĞRENDİLER

Sınavların bittiği ve ders yoğunluğunun azaldığı dönem sonu günleri  Kartal  Anadolu İmam Hatip Lisesinde Kış ve Yaz etkinlikleri olarak düzenleniyor. Okul öğrencileri tarafından planlaması ve organizasyonu gerçekleştirilen etkinlikler coşkulu ve nitelikli programlara sahne oldu.

Konser , söyleşi , tiyatro , sinema , sergi , yarışmalar , ikramlar ve kulüp etkinlikleriyle öğrenciler sınavların yoğunluğunu atarken farklı öğrenme süreçlerine dâhil oldular. Sürecin her aşamasında öğrencilerin aktif olduğu etkinlikler öğrenciler için unutulmaz tecrübeler biriktirdi.

Öğrenci temsilcilerinden Muhammed Emin Soy , “Türkiye’nin her tarafından sınavla öğrenci alan bir okuluz. Bu yüzden arkadaşlarımız genel olarak yatılı olarak eğitim alıyorlar. Sınavlar sonrası ailemizin yanına bir an önce gitmek yerine arkadaşlarımızla bu çalışmalar da olmayı tercih ediyoruz.”

Kış etkinliklerini düzenleyen isimlerden Buket Kılıç ise kendilerine her türlü desteği veren Öğretmenlerine , Okul İdaresine , Okul Aile ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =