Uzun süredir merakla beklenen  Yerli   otomobilin  lansmanı , 2019’un son günlerinde gerçekleştirilmişti. Büyük heyecan yaratan  Yerli  otomobil , dünyaya açılmak için de fazla zaman kaybetmeyecek.

haber7
0

ShiftDelete.Net sitesinde yer alan habere göre ,  Yerli   otomobilin  dünya ile buluşması 24-27 Şubat arasında Barselona’da düzenlenecek 2020 Mobil Dünya Kongresi‘nde gerçekleşecek. Otomobil , Turkcell standında MWC 2020 ziyaretçilerinin karşısına çıkacak.

 

 

Otomobil üreticileri genellikle MWC yerine CES’te boy göstermeyi tercih ediyor. Ancak  Yerli   otomobilin  üreticisi TOGG‘un MWC 2020 tercihinin arkasında mantıklı gerekçeler bulunuyor.  Yerli   otomobilin  mobil teknolojilerle desteklenen akıllı yaşam vizyonu ,  otomobilin  Barselona’da görücüye çıkmasını da anlaşılır kılıyor.

TOGG ,  Yerli   otomobilin  akıllı yaşam vizyonu hakkında sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir videoyla bilgi vermişti. Söz konusu videoda , elektrikle çalışan  Yerli   otomobilin  sürekli internete bağlı bir araç olacağı yeniden hatırlatılıyor. Takvimi inceleyerek toplantı yerini bulma ve buna göre navigasyonu ayarlama , önemli günleri hatırlatma gibi yetenekler de  Yerli  otomobilde sürücüleri karşılayacak.

 

 

TOGG tarafından yayınlanan video , dikkat çekici başka özellikleri de gösteriyor. Sesli kontrol , uygulama desteği , akıllı evin kontrolü , hava durumu bilgileri , e-ticaret siparişlerinin  otomobilin  bagajına teslim edilmesi gibi yetenekler de TOGG’un  Yerli  otomobil için çizdiği akıllı yaşam vizyonunun parçaları arasında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =