Malezya’da caddede seyir halindeki lüks bir otomobilin motoru  alev  aldı. İtfaiye ekipleri yangına müdahale edene kadar , alevler neredeyse tüm otomobili sardı. O anlar görgü tanıklarının kameralarına yansıdı.

haber7
0

Olay , başkent Kuala Lumpur’daki alışveriş ve eğlence merkezleri bölgesi olarak bilinen Bukit Bintang’da meydana geldi. Yerel saat ile 12:40’ta meydana gelen olayda bir otomobilin motoru , araç bir alışveriş merkezinin önünde olduğu sırada  alev  aldı.

Çevredekiler ve araç sahibi duruma müdahale etmezken , olay yerine gelen itfayie ekipleri yangını söndürdü. Ancak aracın yanmaya başlaması ile söndürülmesi arasında geçen süre neredeyse 2 saati buldu. 

Görgü tanıklarının kayda aldığı görüntülerde , itfaiye ekipleri müdahale edene kadar alevlerin neredeyse tüm otomobili sardığı ve siyah dumanların yükseldiği görüldü.

Yerel medya olayda kimsenin yara almadığını ve yangının nedeninin araştırıldığını yazdı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =