Türkiye , "Kim Milyoner Olma İster" yarışmasıyla Türk halkının gönlünde taht kuran  Ümmü   Gülsüm  Genç'i konuşuyor. Programın sunucusu  Kenan  imirzalıoğlu ,  Ümmü  Gülsüm

haber7
0

ATV ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen ve sunuculuğunu oyuncu  Kenan   İmirzalıoğlu  nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster in son bölümünden bir ilk yaşandı. Konuşma yetisini kaybeden bir yarışmacı için format değiştirildi ve sorular yazı tahtası üzerinden cevaplandı. Hayata karşı duruşuyla ekran başındakileri kendine hayran bırakan Ümmü Gülsüm , yarışmadan 125 bin TL ödül kazanarak ayrıldı.

 

 

"ONUN İÇİN  dua  ETTİM" Kenan  İmirzalıoğlu  ve Sinem Kobal çifti , dün akşam Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani çiftinin düğününde görüntülendi.

İmirzalıoğlu , "Kim Milyonler Olmak İster" yarışmasında gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken Ümmü Gülsüm ile ilgili yaptığı açıklamada , "Gülsüm ile 2 saat baş başa vakit geçirdik ve çok etkilendim. O kadar güzel ve tertemiz kalmış bir insan ki , insan kendini sorguluyor. Gülsüm ü düşünürken kendimi ona  dua  ederken buldum. O yürek olduğu sürece hiçbir engel tanımıyorsunuz. Onu yetiştiren herkesi emeğine sağlık" ifadelerini kullandı.

 

 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =