Barcelona'da Valverde'nin yerine teknik direktörlük görevine getirilen Quique Setien , basın toplantısı düzenledi. Setien , ilk günden neşeli açıklamalarıyla gündem yarattı.

haber7
0

Barça nın yeni teknik direktörü Setien , imzayı attıktan sonra Nou Camp ta basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Setien in açıklarından satır başları:

"Bugün benim için çok özel bir gün. Amacım her şeyi kazanmak olacak. La Liga , Şampiyonlar Ligi ve Kral Kupası. Ben inançlı bir insanım , bir yaşam biçimi belirledim ve böyle devam edeceğim"

"DÜN İNEKLERLEYDİM , BUGÜN MESSİ Yİ ÇALIŞTIRIYORUM"

"Dün kendi köyümde inekler arasında yürüyordum , bugün dünyanın en iyi futbolcularının teknik direktörlüğünü yapıyorum. En iyi rüyalarımda bile böyle bir şey yaşamayı bekleyemem. Dünyanın en iyi futbolcusu  Messi  yi çalıştıracağım , hala ne yaşadığımın farkında değilim. Barcelona , Messi..."

HALEFİNİ ÖVDÜ

"Ernesto Valverde nin çalışmalarına çok değer veriyorum. Onunla temasa geçmeye çalışacağım , çalışmalarında bize iyi gidecek pek çok şey var. Bana La Liga nın lideri bir takım bıraktığı için ona teşekkür etmek istiyorum"

QUİQUE SETİEN KİMDİR? Barcelona da 2017 mayıs ayında göreve getirilen Valverde , geride kalan 2 ,5 sezonda bordo mavililere 1 Kral Kupası (2017-2018) , 1 İspanya Süper Kupası (2018) ve 2 lig ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =