Avustralya’da Kanguru Adası  vahşi  Yaşam Parkı’nı ziyaret eden tv sunucusu Debi Edward’a park çalışanları şaka yaptı. Görevliler bir kolayı ‘zehirli dişleri olan  vahşi  ayı’ olarak tanıtarak sunucuyu

haber7
0

İngiliz televizyon sunucusu Debi Edward , yangınları haber yapmak için ekibiyle birlikte Avustralya’ya gitti. Edward , Kanguru Adası nda bulunan  vahşi  Yaşam Parkı’nı ziyaret etti. Park çalışanları , haberin bir bölümünde kullanmak için kendisine getirilen  koalayı  ‘zehirli dişleri olan  vahşi  bir ayı’ olarak tanıttılar.

Bu  vahşi  ve saldırgan türün koalaların kuzenleri ve ağaçlardan aniden düşerek insanlara saldıran ‘Düşen Ayı’ olduğu belirtildi. Debi Edward , üzerine özel kuvvetlerin giydiği türde bir koruyucu kıyafet giydi ve  koalayı  kucağına aldı.

Kısa bir çekimden sonra , görevlilerin  koalayı  hiçbir önlem almadan kucağına geri aldığını gören sunucu kendisine şaka yapıldığını anladı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 2 =