İstanbul Pendik’te üniversite öğrencisi  Genç  kızın otomobilin çarpmasıyla metrelerce sürüklenerek  hayatını  kaybettiği  kaza  güvenlik kamerasına yansıdı.  Genç  kızın acılı babası ''

haber7
0

Kaza , Pendik’te geçtiğimiz günlerde meydana geldi. Hukuk fakültesinde okuyan Sümeyye Kılınç , yol kenarında yürüdüğü sırada iddiaya göre hızla seyir halinde olan bir aracın kendisine çarpmasıyla savruldu. Metrelerce yerde sürüklenen Kılınç ağır yaralandı. Yaralı genç kıza olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahale yapıldı. Ambulansla hastaneye kaldırılan üniversite öğrencisi genç  kız  , yapılan tüm müdahaleye rağmen  hayatını  kaybetti. Araç sürücüsü ise polis tarafından gözaltına alındı.

Kızına çarpan sürücünün ceza alması için her türlü hukuk mücadelesini vereceğin belirten acılı baba Nevzat Kılınç , “Ben inşaatçı olarak çalışıyordum , kızıma 20 sene elimle tırnağımla çalışarak baktım. Bu adam çıkmaz sokakta bu hızla nereye gidiyor. Ben adalet istiyorum , adalete güveniyorum. İnşallah çocuğumun kanı yerde kalmaz. İnşallah başkalarının canı yanmasın. Okulu bitmek üzereydi iki senesi kalmıştı. Çocuğum gitti , benim de hayalim gitti” dedi.

Genç kızın  hayatını  kaybettiği  feci   kaza  , güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde , yol kenarında yürüyen genç kıza araç çarpıyor ve genç  kız  yerde metrelerce sürükleniyor. Çevredekiler ve araçtakiler kızın yanına geliyor.

Yedi Gündem Abone ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =