Ortaya çıkan belgelere göre teröristbaşı Gülen’in  CHP  ile yolları 15  yaşında  kesişiyor. Belgelere Gülen , mason locasına kaydı bulunduğu iddia edilen CHP’nin Genel Başkanı İsmet İnönü ile g&oum

haber7
0

Ana muhalefet partisi  CHP  , FETÖ’ye karşı yürütülen mücadeleyi istismar etmek ve 15 Temmuz’da darbe girişimin hedefi olan AK Parti’yi zan altında bırakmak için yine ‘siyasi ayak’ propagandasını raftan indirdi. Engin Altay , Özgür Özel ve Engin Özkoç’un imzası ile bir önerge veren  CHP  , FETÖ’nün siyasi ayağının ortaya çıkarılması için TBMM’de Araştırma Komisyonu kurulmasını talep etti. Hükümeti hedef almak için sık sık ‘siyasi ayak’ polemiği başlatsa da böyle bir komisyonun kurulması en çok CHP’yi vuracak. Yapılacak derinlemesine bir inceleme FETÖ’nün  CHP  ve masonlar tarafından kurulup büyütüldüğünü tescilleyecek.

 

 

15 YAŞINDA İSMET İNÖNÜ İLE GÖRÜŞTÜ

27 Mayıs darbesine aktif olarak katılan Millî Birlik Komitesi Üyesi Albay Şükran Özkaya’nın arşiv belgeleri ve geçmişe dönük arşiv taramaları da Gülen’in daha ‘ergenlik’ döneminden itibaren  CHP  ve masonlarla derin bağlar kurduğunu ortaya koyuyor. Gülen’in karanlık tarihi doğumuyla birlikte başlıyor. Birbiri ile çelişen resmi kayıtlara göre nerede doğduğu bile tam bilinmeyen teröristbaşı Gülen’in  CHP  ile yolları 15  yaşında  kesişiyor. Belgelere Gülen , mason locasına kaydı bulunduğu iddia edilen CHP’nin Genel Başkanı İsmet İnönü ile görüştü.

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =