İstanbul Arnavutköy'de ormanda mantar toplamaya çıkan iki arkadaş  Battaniyeye   sarılı  bölümü toprağa gömülü halde  kadın   cesedi  buldu. Polisin ilk incelemelerinde 35-40 yaşlarındaki kadının öld&

haber7
0

Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği ne bağlı ekipler Yunus Emre Mahallesi nde devriye görevindeyken 2 kişi polis aracını durdurdu. Gençler polislere ormanlık alanda mantar toplarken kazılı bir alan gördüklerini ve bu alanı elleriyle eşeleyip biraz açtıklarını söyledi.

Battaniyeden kötü bir koku geldiğini fark edince korktuklarını ve battaniyenin üzerini tekrar kapattıklarını ifade eden 2 genç kaçarak ormandan uzaklaştıklarını belirtti. Yaşadıkları mahalleye döndüklerinde durumu arkadaşları ile paylaştıklarını ve polise durumu anlatmaları yönünde fikir aldıklarını söyledi. 

Gençlerin tarif ettikleri yere giden polisler , koli bandı ile bantlanmış battaniye içinde bir  kadın   cesedi  ile karşılaştı. Birkaç gün önce öldürülerek ormanlık alana gömüldüğü , kadının 35-40 yaş arasında olduğu ve başına aldığı bir darbe sonucu öldüğü tahmin ediliyor.  

Olay yeri inceleme ekipleri ve Cumhuriyet Savcısı nın incelemelerinin ardından talihsiz kadının  cesedi  Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Kadının üstünden kimlik çıkmadığı öğrenildi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =