Fenerbahçe Başkanı  Ali   Koç  , Merkez Hakem Kurulu Başkanı  Zekeriya   Alp  ile olan iş  ilişkisi  hakkında konuştu.

haber7
0

Fenerbahçe Başkanı  Ali  Koç , ikinci yarı hazırlıklarının sürdürüldüğü Antalya da basın mensuplarıyla bir araya gelerek çarpıcı açıklamalar yaptı. Gündemde yer alan birçok konuya dair sert konuşan  Ali  Koç , basın toplantısının ardından ise Habertürk e özel açıklama yaptı ve MHK Başkanı  Zekeriya   Alp  le arasında olan iş ilişkisine açıklık getirdi.

 

 

Habertürk ün MHK Başkanı  Zekeriya   Alp  le olan iş ilişkisinin toplantıda sorulmasının unutulduğu hatırlatılan  Ali  Koç , bu konuyu detaylıca yanıtladı. ”Keşke bu soruyu toplantıda sorsaydın” diyerek sözlerine başlayan  Ali  Koç , ironi yaparak "Evet biz bunu 30 yıl öncesinden planladık. Benim bu dönemde başkan seçileceğimi , hakem camiasında bir boşluk olmasını , bundan dolayı MHK başkanı olarak yeniden  Zekeriya  Alp’in seçileceğini her şeyi 30 yıl öncesinden ayarladık" ifadelerini kullandı.

"ABDURRAHİM ALBAYRAK IN ŞİRKETİ DE KONUŞULSUN"

 

 

Gündemde böyle bir konunun yer almasının saçma olduğuna vurgu yapan Başkan Koç , "Bunlar komik şeyler. Böyle bir şey olabilir mi? İş ilişkileri konuşulacaksa Abdurrahim Albayrak ın ulaşım şirketinin iş ağı konuşulsun" ifadelerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =